Scroll to top

Yorgan Battaniye Yıkama

Firmamız Halı Yıkama hizmetinin yanında yorgan ve battaniye temizleme hizmetinide bünyemizde bulunan yorgan ve battaniye yıkama makinesinde uygun şampuanlar ile temizlenir.

Yorgan lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir.Bu işlem için evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kulanılmaktadır.

Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır.Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır.Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur.Çünku yorganların kurutulması aldatıcı olabilir.Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır.

Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresine teslim edilir.Servis esnasında hijyene çok önem vermekteyiz.

Taft Halı Yıkama Çin Halı Yıkama Yün Halı Yıkama Uşak Halı Yıkama Uşak Halı Yıkama Nepal Halı Yıkama Kayseri Halı Yıkama Antik Halı Yıkama Deri Halı Yıkama Battaniye Yıkama İran Halı Yıkama Step Halı Yıkama Patchwork Halı Yıkama Shaggy Halı Yıkama Yorgan Yıkama Hereke Halı Yıkama Ladik Halı Yıkama Koltuk Yıkama İpek Halı Yıkama El Dokuma Halı Yıkama